Postup pri piercingu

Postup pri piercingu - Krok za krokom

Výber piercingu a miesta

1. VÝBER PIERCINGU A MIESTA

Na začiatku je veľmi dôležité zvážiť typ a umiestnenie piercingu. Rozmyslite si, či si dáte piercing do ucha práve na stranu, na ktorej spíte, alebo či chcete piercing do nosa.  Viac info
Nara Konzultácie

2. KONZULTÁCIA

Konzultáciu pred piercingom odporúčam hlavne ak s piercingom nemáte vopred žiadne skúsenosti, alebo si daným piercingom z rôznych dôvodov nie ste istí. Viac info alebo sa rovno objednajte online.
Rezervácia

3. OBJEDNANIE SA NA PIERCING

Na piercing sa viete objednať úplne jednoducho cez kliknutím sem, alebo priamo po úspešnej konzultácii.

Viac info

Postup pri piercingu

4. VYHOTOVENIE PIERCINGU

Na začiatočný piercing používam sterilný titánový šperk v striebornej farbe, ktorý je súčasťou ceny za službu. Pri vyhotovení piercingu používam 100% sterilný materiál, piercingy robím kanylami a piercingovými ihlami – PIERCINGY NENASTREĽUJEM PIŠTOĽOU!

Viac info

Starostlivosť

5. ČISTENIE A STAROSTLIVOSŤ

Čistenie a starostlivosť o piercing je neoddeliteľnou súčasťou pri akomkoľvek piercingu. Prosím neberte starostlivosť na ľahkú váhu! Stále ide o kov, ktorý je v tele, ktoré na túto novú zmenu reaguje.

Viac info

PIERCING

6. KONTROLA A SKRÁTENIE PIERCINGU

Iniciačné šperky z titánu sú dlhšie kvôli počiatočnému bežnému opuchu. Tieto piercingové šperky sa musia po 2 -4 týždňoch skrátiť kvôli bezpečnému hojeniu. Dĺžka hojenia sa líši individuálne z rôznych dôvodov (zdravotný stav, správna starostlivosť, príliš veľká dĺžka šperku…).

Viac info