Rituálny piercing

Rituálny piercing

piercing za účelom hlbšej práce so zámerom

title-line

Objavte rituálny piercing

Rituálny piercing je skúsenosťou na celý život. Je to odlišný Piercingový proces, kedy môžme pracovať na konkrétnej téme v živote, prejsť do konkrétnej situácie a spojiť ju s piercingovým procesom vo väčšej hĺbke.

Pri tomto procese sa dá dostať k sebe, k vlastnej pravde, môže slúžiť ako prechodový rituál. V tomto procese sú často prítomné emócie, či procesy rôzneho druhu.

 

S každou témou pracujem individuálne podľa potreby, niekedy je potrebné pri človeku len byť, prípadne držať za ruku, objať a nechať ho celým procesom prejsť.

 

Rituálny piercing je tradičný spôsob nevynútenej modifikácie tela, ktorý má kultúrne, náboženské alebo spoločenské významy. Môže byť spojený s rôznymi zvykmi, náboženskými praktikami, alebo prejavom lojality voči určitým skupinám.

Rituálny piercing sa vyskytuje v mnohých kultúrach po celom svete a často sú s ním spojené určité rituály, alebo ceremoniály. Napríklad v niektorých kmeňoch pôvodných obyvateľov Severnej Ameriky sa piercing považuje za prejav mužnosti a odvahy. V hinduistických kultúrach sa piercingom v určitých častiach tela symbolizuje posvätnosť. V niektorých afrických kmeňoch sa piercing používa ako symbol spolupatričnosti s kmeňom, alebo dokonca ako symbol ochrany pred zlými duchmi.

 

Napíšte mi, ak by ste mali záujem prežiť piercing rituálnym spôsobom somnou.

  • Rituál
  • Rešpekt
  • Skúsenosť
Rezervujte si termín
História piercingu

© Wikimedia Commons User:PICQ / CC-BY-SA-3.0
História piercingu
Už v dávnej minulosti bol piercing v rôznych kultúrach obradovou či rituálnou záležitosťou s cieľom posilniť sa, zložiť skúšku dospelosti alebo prejsť iniciačným procesom – často spojeným s náboženským alebo spirituálnym charakterom.
null

Prečo ho robím ja?

Piercing nesie rituálny význam všade po svete. Touto prácou by som chcela vyzdvihnúť hĺbku na povrch, vrátiť sa k sebe, precítiť a pomôcť spracovať veci z každodenného života týmto spôsobom. Piercing má silu človeka zmeniť, skrz konkrétnu vnútornú zmenu krásne integruje zažité skutočnosti cez intenzívny invazívnym pocit v neoddeliteľnej prítomnosti. Rituálom si vieme ukončiť náročný proces, alebo obdobie.

Dokonca, je toto volanie tela úplne prirodzené a vo väčšine prípadov ku mne ľudia chodia na piercingy po veľmi náročnom období, ktoré ich vnútorne zmenilo, napríklad po ukončení vzťahu, alebo na začiatku nového vzťahu, telo si pýta zmenu a človek chce prirodzene zažiť niečo nové . Prosím berte túto pomôcku s rešpektom k samému sebe a k mojej práci.

Piercing nemá žiadne liečivé a terapeutické účinky. Je to úprava tela, ktorá môže pozitívne vplývať na mentálnu, fyzickú, vizuálnu a emocionálnu stránku individuálneho človeka

Chcem však ešte poznamenať, že pri práci s rituálnym piercingom môžu vždy byť aj témy, do ktorých nevidím, a pri ktorých vám viem pomôcť mojou prítomnosťou, alebo vás s láskou a pochopením vypočujem a budem v tomto procese s vami.

title-line

Umiestnenia piercingov

Každý piercing musí byť na anatomicky bezpečnom umiestnení. Existuje množstvo variácií kam sa dá piercing bezpečne aplikovať. Nie každý človek má anatómiu vhodnú na bezpečnú aplikáciu piercingu.

Najčastejšie umiestnenia vám prestavujeme na tejto stránke. Pri akomkoľvek kreatívnom nápade sa prosím vopred rezervujte na konzultáciu.

piercing tvar
piercing nos

Piercing tváre

Piercing tváre ako decentný, tak aj extrémny a extravagantný prvok vyjadrí váš unikátny imidž, štýl alebo osobnosť. Vďaka rôznym umiestneniam na tvári, nespočetným farebným kombináciám rôznych šperkov, vám piercingy posilnia aj nesymetrickú anatómiu tváre či vyplnia výrazné alebo prázdne miesta.

ZISTIŤ VIAC

Piercing na telo
piercing pupok

Piercing tela

Piercing tela je často skrytým a viditeľným piercingom zároveň. Predstavuje množstvo variácií v nosení kreatívnych šperkov na hrudi, krku, v oblasti pupka či dokonca rúk.  Piercing pupka hlavne v letných mesiacoch krásne doplní váš imidž, nádherne zachytí vašu pozornosť a oživí prirodzené krivky tela.

ZISTIŤ VIAC

Piercing ucho
piercing ucho

Piercing ucha

Piercing ucha zviditeľní vašu jedinečnosť vyjadrenia sa a rebelskú originalitu. Množstvo možných umiestnení na uchu dáva možnosť obmieňať a kombinovať, čo robí piercing ucha unikátny a jedinečný. V kombinácii so žiarivým krásnym šperkom bude váš piercing ucha (napr. Conch alebo Daith) atraktívnou voľbou skrášlenie sa.

ZISTIŤ VIAC

Rituálny piercing
Rituálny piercing

Rituálny piercing

Rituálny piercing je proces aplikácie piercingového šperku za účelom hlbšieho poňatia zámeru, zmyslu. Už v dávnej minulosti bol piercing v rôznych kultúrach obradovou či rituálnou záležitosťou s cieľom posilniť sa, zložiť skúšku dospelosti alebo prejsť iniciačným procesom – často spojeným s náboženským alebo spirituálnym charakterom.

ZISTIŤ VIAC

Piercing prsia
piercing prsia

Intímny piercing

Piercing v intímnej oblasti podvedome vplýva na rozmanité a odvážne vnímanie vašej sexuality. Ukazuje na pripravenosť experimentovať a nesie veľmi osobnú súkromnú atmosféru zahalenú tajomstvom vlastného potešenia. Intímny piercing silno podnecuje zmyselnosť a napomáha v stotožnení sa a prijatí vlastného pohlavia.

ZISTIŤ VIAC

Čo mám za sebou

title-line
2224

šťastných zákazníkov

524

pozitívnych recenzií

3524

odpracovaných hodín

352

dokončených projektov